Szkolenia managerskie a także szkolenia z coachingu – Mikołaj Koterski

Szkolenia managerskie a także szkolenia z coachingu - Mikołaj Koterski

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony oraz do zapoznania się ze szczegółami naszych szkoleń zarówno dla managerów, kierowników a także szkolenia z coachingu. Nasi wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie. Szkolenia które prowadzimy są praktyczne i pomagają nauczyć się odpowiednich zagadnień w praktyce. Jesteśmy firmą która od wielu lat działa w branży szkoleń – możemy poszczycić się współpracą z wieloma znaczącymi firma w Polsce a także osobami sporty i biznesu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń. Jeżeli mają Państwo do nas pytania to zapraszamy do kontaktu z nami.

Oferujemy także pomoc dla sportowców. Zdajemy sobie sprawę jak ciężki może być uprawianie różnego typu dyscyplin i nie chodzi wyłącznie o zagadnienia fizyczne ale przede wszystkim psychiczne. Pomagamy w poprawianiu umiejętności radzenia sobie ze stresem, kryzysem, itd. Szczegółowe informacje publikujemy na naszej stronie internetowej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 19.05.2019 09:06:40)

Podlinkuj wpis:

MW KATALOG

Miło nam Ciebie gościć na naszym portalu gdzie znajdziesz spis sprawdzonych firm z różnych dziedzin. Wszystkie firmy dodane do katalogu zostały zweryfikowane pod kątem poprawności danych. Mamy nadzieję, że nas spis firm będzie dla Ciebie użyteczny i skróci Twój czas w poszukiwaniu konkretnej firmy. Jeżeli masz do nas jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami.


MW Katalog - wróć do strony głównej

WSPÓŁPRACA

RTRK - Katalog Stron Internetowych