Walczymy z zaniżonymi odszkodowaniami. Nie daj się ubezpieczalni!

Walczymy z zaniżonymi odszkodowaniami. Nie daj się ubezpieczalni!

Jeżeli miałem kolizję lub wypadek to wiesz, że ubezpieczyciel tylko część będzie chciał Ci wypłacić z tytułu poniesionej szkody. Niestety wielu z nas nie chce się sądzić z ubezpieczalnia i dlatego przystaje na ich warunki. W myślą o takich osobach powstała nasza kancelaria która oferuje pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania. Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana to zapraszamy do wizyty na naszej stronie lub do pozostawienia numer telefonu – oddzwonimy.

Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań od ubezpieczyciela. Możemy Ciebie reprezentować w sądzie lub zaproponujemy Ci odkup szkody. Otrzymasz od nas dodatkowe pieniądze a my już dalej sami na swój koszt zajmiemy się egzekwowaniem pieniędzy. Jeżeli interesuje Cię takie rozwiązanie sprawy to skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ofertę.

Uzyskać nawet 100% więcej pieniędzy z tytułu szkody. Nie czekaj i już dziś napisz do nas lub skontaktuj się z nami. Jesteśmy firmą która pomoże Ci w odzyskaniu pieniędzy.


MW KATALOG

Miło nam Ciebie gościć na naszym portalu gdzie znajdziesz spis sprawdzonych firm z różnych dziedzin. Wszystkie firmy dodane do katalogu zostały zweryfikowane pod kątem poprawności danych. Mamy nadzieję, że nas spis firm będzie dla Ciebie użyteczny i skróci Twój czas w poszukiwaniu konkretnej firmy. Jeżeli masz do nas jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami.


MW Katalog - wróć do strony głównej

WSPÓŁPRACA

RTRK - Katalog Stron Internetowych